CZYZBY W PONIEDZIALEK PO TAK DOBRYCH DWOCH KOMUNIKATACH OSTRA JAZDA W GORE? CALATRAWA 25% AKCJI RUBICON PRZEKROCZYL 5 % AI TO PO 2 ZŁ BRANE WSZYSTKO A NAWET WIECEJ CALATRAWA PLACILA PO 2.50 , -CZYZBY CHCIELI STRACIC ? KURS NA DZIS 1.55 TO Z CZEDO ZYSKI CALATRAWY Z 3 KWARTALU BEDĄ? MYSLES MYSLEC I JESZCZE RAZ MYSLEC BO TU 100% BEDZIE WKILKA DNI.