ja moge sobie darowac dywagacje co nie zmieni rzeczywistosci.Cena 1zl jest nieuchronna pytanie tylko o czas.Spojrz co sie dzieje z takimi spolkami jak MCi to sa tuzy T UZ Y przy ktorych pc guard jest marnych ochlapem .Jesli tam bedzie 2 zl tu bedzie groszy 20