dobry jutro dzień na duuży plus - spadki na giełdach nie będą głebokie 1 -2 dni, S&P przetrawi lepsze dane i uzna że skoro w gospodarce przemyśle nie jest tak żle jak myślano to niewprowadzenie QE3 jest bardzo dobrą informacją - trzeba w końcu obniżac zadłużenie - usrańce jak zawsze potrzebują na to chwili bo nie pod to grały rekiny spekulacji prowokując zwałe na rynkach - 1190 na s&p uwazam, że obronimy -
takie dni są dobre dla takich firm bo jak ktoś będzie miał jaja żeby to pociągnac i utrzymac 2-3 dni - to okres jest dobry bo PCG może byc w centrum uwagi!