Wiekszosc psedo biznesmenow buduje swoje szczescie na nieszczesciu innych. pierwsze chwala i zachecaja do kupna akcji roznymi sposobami , sprzedaja i zajmuja sie przez kilka lata zanizaniem kursu , biednym leszcza brak kasy i ciagly strach to sprzedaje z ogromna strata i tak to dziala . tak tak mozna wszystko ale trzeba miec umiar panowie bo sie z piekla nie wydostaniecie nigdy.i wlasnie to sa nasi biznesmeny .