Mysle ze korekta i wszelkie spadki mamy juz za sobą , akcje przydzielone po 2 zł akcjonariusz glowny jest, zyski w 3 i 4 kwartale beda juz bardzo dobre , jak dla mnie jest wlasnie pora aby zajac pozycje na Pcguardzie bo rozpoczna sie wzrosty, przypomne tez z ciekawosci ze historyczne maximum to 62 z l a minimum 1 zl (dawniej 1 gr) teraaz mamy 1.60 a firma ma sie bardzo dobrze po przejeci Imagisu i restruktyryzacji wchodzi na sciezke wzrostową.