a co prezesa ochodzi kurs skoro on wywalal po 20 zl chyba
go to jeb.. teraz co sie z kursem dzieje
wiecej nadziei pokladam w Calatravie i Narkiewiczu bo to przebiegly lisek i moze cos zacznie skupywac wreszcie
zobaczymy moze bedzie skup po 14.00 bo przez kilka dni ktos sie budzi pod koniec sesji