Powiem tak jako glowny akcjonariusz powinien przynajmnie zadbac o godziwy kurs nie chodzi mi tu o jakies wzrosty ale to co sie tu wyprawia to blazenada i smiecenie spolki , nnie stac was na postawienie batona np. 50 000 zeby nie znizali kursu 100 akcjami? inna sprawa ze moze to sami zanizacie i dobijacie w wiekszosci juz stratnych akcjonariuszy , ok wolno wam -TYLKO DO KURWY NEDZY PRZED KAMERAMI NIE ZGRYWAJCIE DOBRYCH I POZĄDNYCH LUDZI .