Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,09 zł , zmiana od tamtej pory: -23,30%

Re: Femion i płatności kryptowalutami

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-23 o godz. 17:40 grzegorz_wz napisał(a):
> Nie dość ze dobrze zainwestowałem to jeszcze człowiek wielu imion xD to jak będzie oddasz te akcje ?

Zabawne, że ty i twoje nicki aktywowaliście się tutaj dopiero jakieś dwa tygodnie temu i zacząłeś zalewać forum postami co kilka minut. To naprawdę widać :))
A tak od lutego-marca była tu cisza i może jeden post na tydzień :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH 0,00% 2,37 2021-10-15 15:49:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.