Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,09 zł , zmiana od tamtej pory: -23,30%

Re: Femion i płatności kryptowalutami

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-24 o godz. 10:19 grzegorz_wz napisał(a):
> Ale czego ja wymagam

Widzę, że przyjemnie spędziłeś weekend na forum :))

Dnia 2021-07-24 o godz. 10:19 grzegorz_wz napisał(a):
> To ty wchodziłeś po 3 złote, ale dobrze, kupuj bo spółka pójdzie znacznie wyżej i niestety zarobisz,

No zobaczymy, w końcu twój nick Szymon-Mario pisał, że już sprzedajecie. :))

Oby nie było jak na Dev, gdzie twoja ferma nicków też widziała 7 zł na początku kwietnia, a tymczasem opychaliście towar jak leci prz 3 zł. :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH 0,00% 2,37 2021-10-15 15:49:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.