Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,09 zł , zmiana od tamtej pory: -27,18%

Re: Femion i płatności kryptowalutami

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-23 o godz. 14:16 ~Mario [216.151.191.*] napisał(a):
> Kwestia czasu. Teraz najważniejsze umowy z partnerami. Czekamy i zapinamy pasy

Czekasz? A w innym miejscu pisałeś, że już "wychodzicie". To jak to jest z tobą, VPNowy kłamczuszku? Na ile nicków tutaj jedziesz? :))

Dnia 2021-07-23 o godz. 16:54 ~Szymon [216.151.191.*]  napisał(a):
> Ze wy jesteście teraz na femionie hahahaha, tego jeszcze nie grali. Przecież wy ani dostępu do informacji nie macie ani nikt wam ręki nie podaje haha, jak wy wchodziliscie to my prawie wychodzimy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -3,85% 2,25 2021-10-22 15:16:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.