Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,09 zł , zmiana od tamtej pory: -23,30%

Re: Femion i płatności kryptowalutami

Zgłoś do moderatora
Ty jesteś niestety, co smutne ale dowiedzione już kilkunastokrotnie zbyt mało lotny żeby pojąć, co tu się dzieje, i co się dzieje na innych spółkach. Obzenil cie łysy za drogimi pakietami na tej waszej para spółce i teraz śmigasz po kilkoma nickami i próbujesz naganiać ludzi na akcje badziewi. Tu tez przyleciałes dwa dni temu, wiec o jakim pakiecie ty mówisz w ogóle. To ty wchodziłeś po 3 złote, ale dobrze, kupuj bo spółka pójdzie znacznie wyżej i niestety zarobisz, chociaż te 200 czy 300 złotych bo włożyłeś kieszonkowe z pensji. Jakbyś nie patrzył to od kilku tygodni spółka wyskoczyła z poziomu szerzej nieznanej to topki NC, może to tłumaczy dlaczego pojawiłem się tu kilka tygodni temu hahahaha. Ale czego ja wymagam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH 0,00% 2,37 2021-10-15 15:49:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.