Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,11 zł , zmiana od tamtej pory: -31,83%

Re: Femion i płatności kryptowalutami

Zgłoś do moderatora
Nie, to są golaski z devorana gdzie naganiali na kupno akcji po 1.80 kiedy ta para spółka leciała na grosze. Tzn jeden golas bo pisze pod kilkoma nickami, jak wejdziesz na forum devo to zobaczysz - smyk, zulusowaty, romek jakiś tam, lopes i inni. Devoran jest skompromitowany i oni również wiec próbują inwestować oszczędności z renty w inne spółki :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -4,50% 2,12 2021-10-20 11:14:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.