Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,09 zł , zmiana od tamtej pory: -30,42%

Re: Femion i płatności kryptowalutami

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-23 o godz. 17:44 ~Mario napisał(a):
> Smyk kendal zulusowaty romek nieprawdziwy i i tak tu przychodzicie. Won do siebie golaski

Chłopczyku ze zmywaka, to, że masz swoje 1000 zł tylko w tych akcjach, które podobno już sprzedałeś, nie znaczy, że inni mają podobnie ;;--)), dasz wiarę, że mam tu akcje i na Devo i w 3 innych spółkach ( to się nazywa, pewnie dla ciebie trudne słowo, dywersyfikacja portfela), wystawiłem w poniedziałek dwa pakieciki, pewnie je wciągniesz jedną dziurką od nosa.. ;;==))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -9,28% 2,15 2021-10-18 16:28:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.