Forum Forex +Dodaj wątek

Re: .......... euro/DOLAR

Zgłoś do moderatora
Jeżeli to 1,1130 puści to dopiero zawrócą do góry na 1,107. Łaski nie robią do wtorku muszą poprawić te 1,123.
Dopiero zejscie nizej na 1,104 to juz kicha...

pozdr
JBD