Forum Forex +Dodaj wątek

edek i wrozby

Zgłoś do moderatora
poki jestesmy na ok 1,1180-1,1240 to jakies wieksze wrozby nie maja sensu,
zdecydowane wyjscie w jedna strone potwierdzi 1 z 2-óch scenariuszy:
- UP do do ok 1,147-1,154 lub
- DOWN ok 1,063