Forum Forex +Dodaj wątek

Re: .......... euro/DOLAR

Zgłoś do moderatora
nie widzę tego tak

Aby Dragi mógł znów coś wywinąć Euro musi być na poziomie pow. 1,14 i musza byc wytłuczone leszcze z Sek co sie stanie po slabych payrolsach wrzesniowych
ryzoko dla tego zalozenia to putin bo on zawsze podczas olimpiad cos wyprawia a teraz ma wiecej powodow niz 2 m-ce temu ....i wtedy silniejszy dolar