jb---widzimy podobnie rynek zreszta pisalem o tym ze koniec lipca i pocz, sierpien waluty tanie pozniej wzrosty
podalem to na wykresach u mnie
gienio-- polowa pazdz 1,15 eur/dol to ok z tym ze problem te 3,71 dolca
bo to zalezec bedzie ile dolar urosnie do pazdziernika dzis mozna sobie gdybac tylko