tak krotko
we wrzesniu fed nie podnosza oproc usa a to da mocny ruch na gieldzie usa w gore
bo do konca wrzesnia usa zrobia falke spadkowa i spadek eur/dol
i dobrze jak eur/dol tylko te 1,15 zrobi bo brakuje mu wyjscia nad 1,18 by domknac falke korekcyjna zrobic ABC po tym spadku z 1,39 na 1,045 a dopiero wyjscie nad 1,2044 swiadczy o mozliwym zmianie kierunku W SREDNIM TERMINIE
na dzis to tylko spadanie nawet nizej parytetu z tym ze teraz to konsola miedzy 1,08 a 1,16 sredni termin
nalezy polaczyc jesienia gielde usa ktora juz probuje
korekcic szczyt z zachowaniem fedu z falkami elliota i tym ile jeszcze draghi sypnie tego euraka na rynek I z brexitem i tym co na swiecie tez i tak to polaczyc by wyszla przyszlosc roku 2017