pozwoliliście pytać ..... zatem to czynię
.......... napisaliście o perspektywie poziomu 1,15 .............. (chyba chodzi o październik.?.)
................... co ma być powodem wyniesienia na ten poziom..? .............
ja na tę chwilę nie dostrzegam powodu takiego osłabienia dolara ani wzmocnienia euro
............................... może zażartowaliście a ja tracę czas