Dnia 2016-08-03 o godz. 09:52 ~agnieszka napisał(a):
> pozwoliliście pytać ..... zatem to czynię
> .......... napisaliście o perspektywie poziomu 1,15 .............. (chyba chodzi o październik.?.)
> ................... co ma być powodem wyniesienia na ten poziom..? .............
> ja na tę chwilę nie dostrzegam powodu takiego osłabienia dolara ani wzmocnienia euro
> ............................... może zażartowaliście a ja tracę czas
To jak widzisz możesz grać eS na edku bo 1,07xx na początku września :). Potem duże L.