na stronie kazdego brokera znajdziesz kacik edukacyjny, w ktorym sa przynajmniej podstawy
rada - przejrzyj kilka zanim zaczniesz grac
ksiazka- podstawa, tzw. "biblia AT" to "Analiza techniczna rynkow finansowych" John J. Murphy
to na poczatek jest koniecznosc, jesli myslisz powaznie o fx, niepowaznie to tylko stracisz kase predzej czy pozniej