Oni nic nie wiedzą, stawiają kreski na wykresie i myślą że im się coś rozjaśni, a tak na prawdę to cały czas dokładają do interesu, zaraz się zaplują że tak nie jest, ale właśnie tak jest, przeczytaj troche ich postów, nic z nich nie wynika, żadnych dokładnych kierunków wejść, nic, taki rodzaj magla, kółka wzajemnej adoracji