dzieki Bratko za przydomek dla mnie
a moze ja dzis tez nie mam czasu - to nie przyszlo Ci do glowy ? denerwujace jest to, ze dostaje ktos odpowiedz od Baxa z wyjasnieniem na Bossa.pl (ode mnie) i zeby przejrzal watki wredny i Yuan, ale nawet tego mu sie nie chce, a mi sie nie chce pisac tego samego 3 raz - ponial ?
lepiej bylo zamilknac i tak tez zrobie
bye