Teraz rozumiem dlaczego ciągle podkreślasz że się uczysz . Wyobraś sobie że są tacy któży nie mają siły zjeść kolacj po powrocie z pracy (to jak stawiać kreski ) są też mniej rozgarnięci .Weś to pod uwagę nie mogą wszyscy grac na FX bo byś chociaż by nie zrobiła najprostszych zakupów . To albo pomagasz klasie pracującej albo się nie odzywaj .Miałem o tobie dobre zdanie a teraz piszesz jak jędza .