Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do pytanie

Zgłoś do moderatora
Koncepcji jest wiele, to prawda i należy o nich przypominać, bo długie wątki stają się niejasne i też czasem dotyczą innej już sytuacji. Ale o ile my kupujący raz na jakiś czas walutę w internetowym kantorze możemy patrzeć na jakieś gołębie tony, dane makro, wypowiedzi EBC czy FED, spadki na giełdach amerykańskiej, azjatyckich czy DAX, informacje o ratingach, o tyle Wy grający na Forex jak rozumiem macie dostęp do większej ilości danych czy statystyk typu jak zachowuje się rynek na danej patrze (gra krótko, długo), jak wyglądają wykresy godzinowe czy inne figury typu podwójny szczyt czy fale. Mi ciężko zobaczyć czy idzie akurat korekta czy coś jest w konsolidacji, czy szykuje się na wybicie dołem/górą, która akurat jest fala, czy to fala spadkowa 3-stopniowa czy 5-stopniowa, czy znajdujemy się w trendzie wzrostowym czy spadkowym itp. I do tego potrzeba ekspertów żeby czasem coś wyrysowali jak to robi BAX. Co innego jak ktoś zareaguje na te kreski - to oczywiście jego ryzyko.