Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do pytanie

Zgłoś do moderatora
tutaj kazdy moze przedstawic swoja prognoze/koncepcje, roznia sie miedzy soba i to czasem bardzo
wredny uwaza, ze teraz eurusd spada do 1.108 i tam bierze Lke jak zrozumialam (czeka na poziom),
tu jest prognoza JohnnyBdead
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-czy-ktos-jeszcze-oprocz-mnie-wierzy-w-eur-usd-dzisiaj-po1-1080,20211601.html
wpisy ich znajdziesz w watku "czy ktoś jeszcze oprócz mnie wierzy w EUR/USD dzisiaj po1,1080"
inna troche koncepcje ma Yuan (watek "1.22 zobaczymy ?" ) - widzi teraz zasieg do 1.17 z korektami po drodze - mniejsze i wieksze
ja widze teraz tez korekte, ale nie tak duza jak wredny czy JohnnyBdead (https://www.bankier.pl/forum/temat_do-wredny-i-johnnybdead,20225781.html) - mam taki poglad jak Yuan
zajrzyj do obu tych watkow a zobaczysz, ze ile jest roznych koncepcji, wiec trudno Ci odpowiedziec co bedzie, bo tego nie wie nikt w 100%