kreski sa wlasnie po to by przynajmniej wychwycic trend
widac wyraznie zaklocenie liniii kanalu to raz a dwa dwie
czarne linie i poki rynek nie wyjdzie z nich to jest typowa zgaduj zgadula
http://stooq.pl/q/a/?s=eurusd&i=10&u=14538390
wolalbym by eur/dol spadl juz bo rynek az sie prosi o to ale na TZW GRUBASA SIL NIET BO ON TRZYMA W LINIACH I MA GDZIES NASZE WIDZIMISIE A ZAKLADAC CO BEDZIE MOZNA ZAWSZE bo to forex