Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eur/dol

Zgłoś do moderatora
a poza tym wydaje mi sie, ze ogloszenie zmian w stopach wymaga chyba konferencji prasowej, a jesli nawet nie ma takiego "musu" to tak jest w zwyczaju - prawda ?