Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eur/dol

Zgłoś do moderatora
masz racje Johnny - rzeczywiscie zjadlam jedno "not",
podejrzane wydalo mi sie testowanie telefonow
uznalam to w ogole za wpis docipnisia raczej z powodu wstepu o roztrzesieniu (pomijam, ze ten ktos napisal tez yelled zamiast yellen), dlatego nie za bardzo przywiazalam wage do niego, 
jak napisalam, gdy to czytalam przyszlo mi do glowy, ze zebrani czlonkowie Fed graja w gluchy telefon
wg mnie racje ma ktos kto zauwazyl, ze 3 tygodnie przed podwyzka w grudniu bylo takie spotkanie tez - i temu bardziej daje wiare