Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Do JohnnyBdead

Zgłoś do moderatora
myślicie że jest jeszcze sens dopakowac się w realu i czekać na te 1,1 czy lepiej już przeczekać w dłuższym terminie na mocne osłabienie dolca?