Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eur/dol

Zgłoś do moderatora
cottonfield - komunikat juz byl - mamy prawie 20-ta :)
podalam link do tresci przekazanej przez kogos na forum FF - ale czy to prawda ?