Forum Forex +Dodaj wątek

Re: eur/dol

Zgłoś do moderatora
FF podaje, że o 18:35 czasu polskiego FED ogłasza...coś. Albo jakaś bomba, albo nic ciekawego. Także za chwilę się dowiemy.