Wiadomo, bo to jest jedyna spółka na świecie która rośnie niezależnie od ropy. Ropa rośnie, kurs rośnie, bo ropa rosśnie. Ropa spada, kurs rośnie bo marże lepsze. Zawsze mam ubaw z takich jak ty, ktorzy tu piszą na zmianę o wzroście kursu ropy albo o lepszych marżach