Widzę, że liczycie to na dwa różne sposoby i stąd różnica. Jeśli porównujemy tylko sprzedaż ok. 148 zł i odkup ok. 124,98 zł, to wychodzi ok. 23 zł na akcję. Natomiast jeśli porównujemy tę operację do scenariusza trzymania akcji z dywidendą, to wtedy różnica może wynosić ok. 15 zł. To są po prostu dwa różne punkty odniesienia, a nie sprzeczność.