nie interesuje mnie co zarobil Dziadek, wiem tylko ze jezeli wig 20 ma isc do gory do ok 4000 pkt, nie stanie sie to bez pkn , tym bardziej ze kgh i pko sa na szczytach.Jak dojda wyniki za II qw i pewnosc ze pkn placi conajmniej 8 zl za akcje to do przyszlych wynikow min 140, a do konca roku ...?