No to się dziad pochwalił
I super, sporo kasy jesteś na plus
Tylko sobie jeszcze policz ile kasy byś był do przodu z dywidendą, odkupieniem i kupnem po odcięciu, z zmniejszeniem zysku do podatku gdybyś posłuchał tej rady
Deal będzie jak szybko gwiazdo odkupisz i najlepiej jutro w środę np przy jakimś plusie odkupisz
Jeśli to prawda to przy tych cenach sprzedaz 148 kupno 139 zyskujesz przy 10000 akcjach 170 tysięcy i 80 zmniejszenia zysku do pit 38
Pajacyku