Prof co było gdyby odcięcie zostało odrobione ?
Nadal byś uważał że odcięcia się nie liczy a ja byłbym do przodu 23 zł?
Druga sprawa jak ja kupowałem przed 16 Orlen wszyscy stali w gacie a brent był po ok 77.5 teraz odrobił straty i jest na zielono 79.5
Za ropa cały sektor podnosi się ok 1% do góry.Oby tak dalej śmiejcie się dalej ze starego dziada