No liczę i liczę i wychodź że -jakies 90000 gwiazdo
Po 2 to co bierzesz tyje ci mózg na potęgę "musisz szybko odkupić w środę" dziś mistrzu czwartek jutro piątek i już kupiłem
Po 3 podatek zapłacę za rok a z dywidendy od razu ja mam szmal nawet na zwykłej lokacje na +4% ty nie.
Po 4 najważniejsze gorycz i zazdrość przemawia przez twoje teksty z du....
weź się za analizę i matematykę nie za głupie teksty.