Wczoraj poszło 80 kilko w jednej transakcji a dziś o 09:55:10 też poszło idealnie 80 kilo papiera
Dla mnie to wygląda na porządkowanie portfela przez większych graczy, którzy mają czas i dla nich perspektywa czekania na ewentualne większe wzrosty na kursie nie stanowi problemu.
Jeden sprzedał drugiemu, póżniej zrobił odkup, ilośc papiera została ta sama , strata podatkowa na rachunku wykazana którą można rozliczyć z zyskami z innych spółek.
Ewidentnie obie transkacje ustawione, bo przy obecnej płynności na spółce jakby ktoś normalnie chciał sprzedać a później odkupic 80 kilko to otarło by się raz o dolne a raz o górne widły..
Papier dla long term i tyle, chyba że jakieś ciekawe info jest w drodze w co na razię wątpie.
Ogólnie trzeba obserwować ruch na papierze w kolejnych dniach, ja obstawiam powrót do niskiego poziomu obrotów.