dziś kupiłem kilka tysi , chyba tanio jest już .
co z tą emisją ? powinna już być , jaka cena i co się dzieje ?
znowu jakaś zmowa milczenia i brak komunikacji a niby nowy zarząd jest .
dziwne to jest , albo mają do d... doradców albo b maklerskie .
jak tak dalej pójdzie to będziemy ciągle sprzedawać po 3,6 i kupować po 3 . niby fajnie ale chyba nie o to chodzi.