nie, nie wszystko . ktoś jeszcze kupuje i to nie jeden . wczoraj na koniec mi trochę oddali . dziś znowu dostałem właśnie . ktoś sypie co jakiś czas przez piętra , widać że ma duże ciśnienie . ale będę dobierał - po to sprzedawałem drożej .
co z tą emisją?