wszystko cacay, tylko gdzie są pieniądze....
na razie słabo wyszło z tym przesunięciem wyprodukowania polepi w standardzie produkcyjnym, mogli by coś więcej napisać o powodach tj. czy tylko chodzi o przeliczenie formuły a może są jakieś obawy związane z ewentualną ochroną patentową w Chinach ( np. w Rosji po wybuchu wojny ochrona patentowa w praktyce przestała istnieć dla podmiotów zewnętrznych).
Na plus wyniki badań ale ten termin wyprodukowania partii w standardzie produkcyjnym...