tak to ciekawe ,zawsze myślałem że te wpisy że komuś płacą za takie bzdury to też bzdury ale może mu się kontrakt skończył z końcem miesiąca , sam już nie wiem .
dziś najważniejsza jest emisja , tak uważam . nawet mała . najlepiej jakby wzięli akcje prezesi i RN . to by pokazało że wierzą w spółkę bo wykładają własne pieniądze , nawet po 200 tys zł .
jeśli fundy by wzięły to już bajka . w obecnej sytuacji to cena już ma mniejsze znaczenie .
coś długo to trwa.