nie to nie moje , aż taki silnoręki nie jestem . dziś też nic bo wisiałem niżej , ale obrót niezły. jedyne co mi przychodzi do głowy to , że ktoś zaparkował 80 tys i za te pieniądze dziś kupował . ale to desperado czy też jest tak dobrze to nie wiem , a może to przypadek ?