zgłoszenie procesu cywilnego do prokuratury? hehe, dobre :)
zgłosić to mógłbyś do sądu o to, że ktoś, ja pewnie też Cie obraziłem pisząć o niskim poziomie inteligencji i wplyneło to na Twoje życie, bo nie możesz sie po tym pozbierać, ale przed sądem bedziesz musial udowodnić, że jestes inteligenty a o to bedzie trudno.