Wszyscy jesteście U PANI ! ;-)) Nie wydaje się Wam, że dyskusja zeszła na boczne tory i nie dotyczy sensu stricte sytuacji. Może już wystarczy tego straszenia i czas porozmawiać co się dzieję, że jest jak jest ? I może bez "tekstów", że kurs spada, bo ktoś na forum coś napisał... Pozdrawiam i życzę miłego dnia.