abc1 ale co tutaj jest komentować przecież to nie ja straszę zakładaniem sprawy w sądzie powołując się na ten artykuł ? Wolałbym raczej aby to Boss chociaż spróbował się wypowiedzieć na ten temat bo jestem przekonany że gdyby zaczął uargumentować to swoje "posunięcie" to prawdopodobnie skutkowałoby to wzmożoną produkcja endorfiny przez mój organizm ;) No Panie Boss jeśli to ja się kompromituję to podpierając się artykułem który wkleiłeś powiedź nam jaka byłaby przybliżona treść powództwa ;>? Bo nie bardzo rozumiem za co chcesz wytaczać pozew :D