Panie Boss jako że jestem absolwentem Wyższej Szkoły Prawa i Administracji i kodeks prawa cywilnego z którego zapożyczony jest Art. 24. § 1 nie jest mi obcy stwierdzam jednoznacznie że to co Pan napisał można określić tylko jednym słowem PORAŻKA nie masz pojęcie o czym piszesz i na co się powołujesz. Nie będę tego dalej tego komentował bo musiałbym Twoja wypowiedź albo zrównać z błotem ewentualnie wyszydzić i zniżyć się do poziomu co poniektórych.