Dnia 2013-03-26 o godz. 10:01 Uv* napisał(a):
A wiec intelektualna stonko ma kazdy
> prawo czy go nie ma ? Jezli ma taka mozliwosc to znaczy ze
> ma wiec sie nie kompromituj sugerujac ze sie pomylilem...
TO BYŁ CYTAT TWOJEGO ŚMIESZNEGO STWIERDZENIA .
TY MASZ WOGLE JAKIŚ POZIOM IQ?
NIE WYDAJE MI SIĘ.
? naucz sie
> czytac ze zrozumieniem
LITOŚCI!!!
I TAKA AMEBA ZAPODAJE MI TAKI TEKST?
jezeli spolka wytoczy CI proces to
> ani mnie ani nwa ani nikogo innego nie bedzie intersowalo
> kto poniesie jego koszty choc najprawdopdoobniej bedziesz
> to Ty a nie Depend czy Skarb Państwa.
TY NIE ROZUMIESZ ,ŻE JA WYTACZAM PROCES NIE PRZEZ SPÓŁKĘ TYLKO JAKO PROCES CYWILNY.
ZGŁOSZENIE DO PROKURATURY.
ZRESZTĄ PO CO PISAĆ .
NIECH CZEKA NA LIST POLECONY.