Dnia 2013-03-26 o godz. 08:02 Uv* napisał(a):
> Panie Boss jako że jestem absolwentem Wyższej Szkoły Prawa
> i Administracji i kodeks prawa cywilnego z którego
> zapożyczony jest Art. 24. § 1 nie jest mi obcy stwierdzam
> jednoznacznie że to co Pan napisał można określić tylko
> jednym słowem PORAŻKA nie masz pojęcie o czym piszesz i na
> co się powołujesz. Nie będę tego dalej tego komentował bo
> musiałbym Twoja wypowiedź albo zrównać z błotem ewentualnie
> wyszydzić i zniżyć się do poziomu co poniektórych.
Nie kompromituj się bardziej niż robiłeś to do tej pory . Bez komentarza.